Jóga na pracovišti

Studio jógy „Jóga v pekárně“ nabízí lekce jógy na pracovišti. Jedná se o dechové, relaxační a třeba i náročnější techniky cvičení jógy. Lekce jsou přizpůsobeny potřebám a fyzickým předpokladům klientů.

Po psychické stránce odstraňuje cvičení projevy únavy, nervozity, nesoustředěnosti, a naopak napomáhá lepšímu zvládání nejen pracovního stresu.

Po fyzické stránce cvičení napomáhá prevenci a odstranění chronické bolesti zad nejen u sedavého zaměstnání, posiluje imunitu a tím i prevenci proti různým nemocem, cvičení zpevňuje svalový tonus, napomáhá správnému držení těla, posiluje hluboký stabilizační systém a v ranních hodinách dokáže nastartovat a zaktivovat organizmus na celý pracovní den.

Cvičení Jóga na pracovišti je 60ti minutové cvičení, které se odehrává v zasedací místnosti nebo jiném vhodném prostoru a probíhá na podložkách ve sportovním oblečení. Podložky je možné použít své nebo je na lekci v rozumném množství poskytuji. Cvičení je vhodné pro max. 10-12 účastníků s ohledem na detailní zaměření na správné provádění cviků.

Je možné domluvit i Individuální jógu na pracovišti, což je antistresové face-to-face cvičení určené pro zaměstnance, kteří čelí stresovým situacím s cílem stres lépe zvládat, např. pro členy středního nebo TOP managementu.

Lekce je možné poskytovat i v anglickém jazyce.

Cena za lekci je 1.200Kč bez DPH a za dopravné:

  • Kadaň, Klášterec a nejbližší okolí zdarma
  • Chomutov 300Kč
  • Žatec, průmyslová zóna Triangle 400Kč, ostatní lokace dle domluvy

Pro bližší informace o termínech se obracejte na telefon +420 724 925 078, nebo na email info@jogavpekarne.cz.

Na lekce s Vámi na Vašem pracovišti se velice těší,

Bc. Michal Drozdík – lektor jógy a provozovatel studia Jóga v pekárně.